所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Extender Type | :Audio / Video |
| SVHC | :No SVHC (19-Dec-2012) |
| External Depth | :70mm |
| External Length / Height | :20mm |
| External Width | :104mm |
| Kit Contents Descriptive | :Rx, Tx, 2x ac adaptors |
| Range Max | :150m |
| Weight (kg) | 1.3 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话