所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Shape | Single Core |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Core Strands | 7/0.25 mm |
| Cross Sectional Area | 0.34 mm |
| Insulation Material | PVC |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Number of Strands | 7 |
| Outer Diameter | 1.3mm |
| Sheath Colour | White |
| Shield Type | Unshielded |
| Size of Strands | 0.25 mm |
| Voltage Rating | 250 V |
| 线芯绞距 | 7/0.25mm |
| 绞线尺寸 | 0.25 mm |
| 外径 | 1.3mm |
| 横截面积 | 0.34 mm² |
| 最高工作温度 | +105°C |
| 电缆形状 | 单芯 |
| 绝缘材料 | PVC |
| 长度 | 200m |
| 美国线规 | 22 AWG |
| 护套颜色 | 白色 |
| 导体材料 | 镀锡铜 |
| 最低工作温度 | -30°C |
| 绞线数目 | 7 |
| 类型 | KY30 |
| 额定电压 | 250 V |
| 屏蔽类型 | 非屏蔽 |
| 系列 | KY30 |
咨询QQ
热线电话