所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Reel Length (Imperial) | :820ft |
| Reel Length (Metric) | :250m |
| Conductor Size AWG | :22AWG |
| Conductor Area CSA | :0.34mm² |
| Jacket Colour | :Orange |
| Jacket Material | :PVC (Polyvinyl Chloride) |
| Conductor Material | :Copper |
| External Diameter | :1.45mm |
| Voltage Rating | :250V |
| No. of Max Strands x Strand Size | :7 x 0.25mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Conductor Diameter Max | :0.34mm |
| Conductor Make-up | :7 / 0.25mm |
| Current Rating | :2A |
| Operating Temperature Max | :105°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Outer Diameter | :1.45mm |
| Outside Diameter Max | :1.45mm |
| Outside Diameter Min | :1.20mm |
| Voltage Rating V AC | :250V |
| Wire Size | :22AWG |
| Weight (kg) | 1.06 |
| Tariff No. | 85444995 |
咨询QQ
热线电话