所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Shape | Coaxial |
| Characteristic Impedance | 50 Ω |
| Coaxial Type | RF |
| Conductor Material | Brass |
| Connector A | Male Plug |
| Connector B | Female Receptacle |
| Insulation Material | PTFE |
| Length | 1.5m |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
咨询QQ
热线电话