所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SO |
| Type | Power Factor Correction and PWM Controller |
| Switching Frequency | 115 kHz |
| Start-up Supply Current | 0.3 mA |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Supplier Package | SO |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Start-Up Supply Current | 0.3 |
| Switching Frequency | 115 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Operation Mode | Current Mode |
| Maximum Operating Supply Voltage | 19.5 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | L4981BD013TR |
| T(A) min | -40°C |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 15 weeks |
| MOQ | 1000 |
| T(A) max | 125°C |
| I(out) | 2A |
| Automotive | NO |
| f(s) | 100000Hz |
| V(in) max | 19.5V |
| V(out) | 8.5V |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Voltage - Supply | 14.5 V ~ 19.5V |
| Mode | Average Current |
| Current - Startup | 100µA |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-5339-1 |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product Category | Power Factor Correction - PFC |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SO-20 |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话