所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SO |
| Type | DMOS Full Bridge PWM Motor Driver |
| Operating Supply Voltage | 48 V |
| Shutdown Threshold | 6 V |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | 48 |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 8 |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Supply Voltage | 52 |
| Supplier Package | SO |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | L6205D |
| T(max) | 150°C |
| Unit Pack | 40 |
| I(out) | 2.8A |
| MOQ | 1000 |
| T(min) | -40°C |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| R(DS)(on) | 300mOhm |
| U(max) | 5V |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| U(min) | 8V |
| Automotive | NO |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 8 V ~ 52 V |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Current - Output | 2.8A |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 8 V ~ 52 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (1) Single |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Application | Full Bridge PWM Motor Driver |
| Dimensions | 13 x 7.6 x 2.35mm |
| Height | 2.35mm |
| Length | 13mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 52 V |
| Maximum Operating Temperature | +150 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 8 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Package Type | SO |
| Width | 7.6mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| Supply Current | 0.01 A |
| Package / Case | SO-20 |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temperature (Max) | 150C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 48 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 8 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 52 V |
| Motor Type | :Full Bridge |
| No. of Outputs | :2 |
| Output Current | :2.8A |
| Output Voltage | :52V |
| Driver Case Style | :SOIC |
| No. of Pins | :20 |
| Supply Voltage Min | :8V |
| Supply Voltage Max | :52V |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000789 |
| Tariff No. | 85423300 |
| Case | SO20 |
| Output current | 2.8A |
| Integrated circuit type | driver |
| Gross weight | 3.63 g |
| Number of channels | 4 |
| Supply voltage | 8...52V DC |
| Multiplicity | 1 |
| Kind of integrated circuit | full bridge |
| Collective package [pcs] | 40 |
| spg | 40 |
咨询QQ
热线电话