所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SO |
| Type | Stepper Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 15 mA |
| Operating Temperature | -20 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | No RoHS Version Available |
| Product | Stepper Motor Controllers / Drivers |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 46 V |
| Supply Current | 0.01 A |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SO-24 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 32 |
| Life | Obsolete |
| Tensione d'alimentazione d'esercizio minima | 10 |
| Confezione | Tube |
| Tipo | Stepper Motor Controller |
| Nome standard sulla confezione | SOIC |
| Corrente d'esercizio massima | 15 |
| Massima temperatura d'esercizio | 85 |
| Temperatura d'esercizio minima | -20 |
| Forma conduttore | Gull-wing |
| Tensione d'alimentazione d'esercizio massima | 46 |
| Confezione fornitore | SO |
| RoHS UE | Compliant |
| Numero dei pin | 24 |
| Output current | ...0.75 A |
| Power supply | 4.75...5.25 V |
| Operating temperature | -20...+85 °C |
| Output voltage | 46 |
| Design | Single |
咨询QQ
热线电话