所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SO |
| Type | Stepper Motor Controller |
| Maximum Operating Current | 17 mA |
| Operating Temperature | -40 to 125 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers |
| RoHS | No |
| Product | Stepper Motor Controllers / Drivers |
| Operating Supply Voltage | 10 V to 46 V |
| Supply Current | 0.01 A |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SO-24 |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 32 |
| Life | Obsolete |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 10 V ~ 46 V |
| Supplier Device Package | 24-SO |
| Current - Output | 750mA |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (2) Dual |
| Package/Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话