所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | General Purpose |
| Voltage - Load | 10 V ~ 45 V |
| Supplier Device Package | 24-SOIC W |
| Packaging | Tube |
| Current - Output | 750mA |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Voltage - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Standard Package | 31 |
| Interface | Parallel |
| Output Configuration | Full H-Bridge, (2) Dual |
| Package/Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
咨询QQ
热线电话