所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output / Channel | 2.5A |
| Standard Package | 260 |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Packaging | Tray |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 9.5 V ~ 35 V |
| On-State Resistance | 100 mOhm |
| Input Type | Differential |
| Current - Peak Output | 3.2A |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Type | High Side |
| Operating Supply Voltage | 9.5 V to 35 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Output Current | 2.5 A |
| On Resistance - Max | 100 mOhms |
| Switch Current - Max | 20 mA |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Power Load Switch Type | :Single High Side |
| Input Voltage | :24V |
| On State Resistance | :0.1ohm |
| Distribution Switch Case Style | :QFN |
| No. of Pins | :48 |
| Thermal Protection | :Yes |
| On / Enable Input Polarity | :- |
| No. of Outputs | :1 |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| MSL | :MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.013 |
| Tariff No. | 85423990 |
咨询QQ
热线电话