所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SO N |
| Type | Power Factor Correction Controller |
| Start-up Supply Current | 0.04 mA |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Standard Package | Cut Tape |
| Typical Operating Supply Voltage | 12 |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 1.65(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 10.3 |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 8 |
| Operation Mode | Current Mode/Voltage Mode |
| Package Width | 4(Max) |
| Supplier Package | SO N |
| Package Length | 5(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 22 |
| Start-Up Supply Current | 0.04 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | L6562DTR |
| T(A) min | -40°C |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 15 weeks |
| MOQ | 2500 |
| T(A) max | 150°C |
| I(out) | 0.8A |
| Automotive | NO |
| V(in) max | 22V |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Supply | 10.3 V ~ 22 V |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Current - Startup | 40µA |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | 497-4583-6 |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Product Category | Power Factor Correction - PFC |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SO-8 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 150C |
| Package Type | SO N |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Min) | 10.3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 22 V |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 12 V |
咨询QQ
热线电话