所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SO N |
| Power Supply Type | Analog |
| Typical Operating Supply Voltage | 8.15|10.7|17 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 7.45|8.85|10|16 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 8.85|11.4|16|17.9 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 8.15|10.7|17 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Standard Package Name | SOIC |
| Packaging | Tape and Reel |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SO N |
| Maximum Operating Supply Voltage | 8.85|11.4|16|17.9 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 7.45|8.85|10|16 |
| Pin Count | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Matchcode | L6599ADTR |
| T(A) min | -40°C |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 15 weeks |
| MOQ | 1 |
| T(A) max | 150°C |
| I(out) | 0.7A |
| Automotive | NO |
| f(s) | 500000Hz |
| V(in) max | 16V |
| Type | SMPS |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Applications | Resonant Converter Controller |
| Operating Temperature | 0°C ~ 105°C |
| Current - Supply | 3.5mA |
| Voltage - Supply | 8.85 V ~ 16 V |
| Other Names | 497-8519-2 |
| Package/Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 8.15 V, 10.7 V, 17 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product Category | Switching Controllers |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SO N |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Rad Hardened | No |
| Operating Temp Range | -40C to 150C |
| Package Type | SO N |
咨询QQ
热线电话