所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -40C to 105C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Case Size | 1007 |
| Tolerance (+ or -) | 20% |
| Packaging | Tape and Reel |
| Type | Chip |
| Inductance | 1 uH |
| Test Frequency | 7.96 MHz |
| Core Material | Ferrite |
| Military Standard | Not Required |
| Product Length (mm) | 2.7 mm |
| Product Depth (mm) | 2 mm |
| Product Height (mm) | 2 mm |
| Technology | Wirewound |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| DC Current | 890 mA |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
咨询QQ
热线电话