所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| CAD Drawing | 3D CAD Model |
| Coil Voltage | 24 V ac |
| Contact Current Rating | 50 A |
| Contact Voltage Rating | 690 V ac |
| Depth | 120mm |
| Length | 122mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Mounting Style | DIN Rail Mount, Plate |
| Normal State Configuration | 3NO |
| Number Of Auxiliary Contacts | 2 |
| Number of Poles | 3 |
| Pole and Throw Configuration | 3P |
| Power Rating | 22 kW |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 55mm |
| Operating Voltage | :600VAC |
| Switching Power AC1 | :7.5hp |
| Switching Power AC3 | :40hp |
| Load Current Inductive | :50A |
| Load Current Resistive | :80A |
| No. of Poles | :3 |
| Contact Configuration | :3PST-NO |
| Contactor Direction | :- |
| Relay Mounting | :DIN Rail |
| Coil Voltage VAC Nom | :24V |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.95 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话