所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| PCB Support Type | :Lock-In Support |
| PCB Support Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Height | :16mm |
| External Width | :4mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Bore Size | :1.57mm |
| Overall Length | :31.8mm |
| Panel Thickness | :1.57mm |
| Spacer Height | :16mm |
| Spacer Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Weight (kg) | 0.02 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话