所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| PCB Support Type | :Lock-In Support With Adhessive Base |
| PCB Support Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Height | :19.1mm |
| External Width | :4mm |
| Box Quantity | :25 |
| External Diameter | :19.1mm |
| External Length / Height | :19.1mm |
| Fastener Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Fixing Hole Diameter | :4mm |
| Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Overall Length | :19.1mm |
| Spacer Material | :Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Thread Length | :7.6mm |
| Thread Size - Imperial | :3/4" |
| Wire Diameter | :7.1mm |
| Weight (kg) | 0.032 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话