所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Body Height | 19.1mm |
| Material | Nylon |
| Overall Height | 29.3mm |
| PCB Hole Diameter | 4mm |
| PCB Thickness | 1.57mm |
| Support Base Dimensions | 17.8 x 17.8mm |
| Support Base Length | 17.8mm |
| Support Base Width | 17.8mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Spacer length | 19.1mm |
| Mounting | self-adhesive, snap fastener |
| Colour | natural |
| Mounting plate thickness | 1.57mm |
| Gross weight | 1.16 g |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Multiplicity | 10 |
| spg | 1000 |
| Collective package [pcs] | 1000 |
| Dimensions | see |
| 印刷电路板孔径 | 4mm |
| 材料 | 尼龙 |
| 总体高度 | 29.3mm |
| 支撑底座宽度 | 17.8mm |
| 主体高度 | 19.1mm |
| 支撑底座长度 | 17.8mm |
| 支撑底座尺寸 | 17.8 x 17.8mm |
| 印刷电路板厚度 | 1.57mm |
咨询QQ
热线电话