所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | IDTLDS6204NTGI8 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Capacitive Touch Screen Controller |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | I²C |
| Number of Inputs/Keys | 8 Key |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (3x3) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 55µA |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 输入/按键数 | 8 Key |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 封装/外壳 | 20-VFQFN Exposed Pad |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 数据接口 | I²C |
咨询QQ
热线电话