所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32PLCC |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Polarity Reversal | Yes |
| Longitudinal Balanced | 52(Min) dB |
| Loop Current | 135 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.75 V |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 V |
| Typical Supply Current | 6.3 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话