所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | High Power LEDs - White |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Illumination Color | Neutral White |
| Color Temperature | 4000 K |
| Luminous Flux | 625 lm |
| Viewing Angle | 130 deg |
| Forward Current | 700 mA |
| Forward Voltage | 20.8 V |
| Mounting Style | Screw |
| Color Rendering Index - CRI | 80 |
| Height | 5.7 mm |
| Length | 22.9 mm |
| Lens Color/Style | Clear |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 60 |
| Width | 20.2 mm |
| Part # Aliases | Q65110A7845 |
| Life | Obsolete |
| Luminous Flux @ Current - Test | 605 lm |
| Current - Max | 1A |
| Color | White, Neutral |
| Voltage | 20.8V |
| Standard Package | 60 |
| Current - Test | 700mA |
| Wavelength | 4000K |
| Configuration | Star |
| Driver Circuitry | No |
| With Connector | No |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话