所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Orientation | Keyed |
| Voltage - Rated | 125VAC, 175VDC |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Termination | Solder |
| Shell Size - Insert | 7 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Shell Material, Finish | Zinc, Nickel Plated |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Standard Package | 50 |
| Current Rating | 5A |
| Number of Positions | 3 |
| Features | Shielded |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Gender | Female |
| Contact Plating | Gold |
| Gender | Male |
| Mating Type | Bayonet |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Contacts | 3 |
| Termination Method | Solder |
| Voltage Rating | 125 V ac |
| rohs | Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Standard Circular Connector |
| Series | LF |
| Termination Style | Solder |
| Number of Positions / Contacts | 3 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mounting Style | Free Hanging |
| Shell Size | 7 |
| Shell Style | Receptacle |
| Product Type | Connectors |
| Shell Plating | Nickel |
| 触点类型 | 母座 |
| 连接器类型 | 公插 |
| IP 防护等级 | IP67,IP68 |
| 主体向性 | 直 |
| 外壳尺寸 | 7 |
| 最高工作温度 | +85°C |
| 安装类型 | 电缆安装 |
| 最低工作温度 | -25°C |
| 端接方法 | 焊接 |
| 额定电流 | 5A |
| 触点材料 | 磷铜 |
| 触点数目 | 3 |
| 触点电镀 | 金 |
| 额定电压 | 125 V 交流 |
| 接合型 | 卡口式 |
咨询QQ
热线电话