所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Insertion Loss | 2.7 dB |
| Cut-off/Nominal Frequency Upper Range | 1000 to 2000 MHz |
| Cut-off/Nominal Frequency | 1906.5 MHz |
| Frequency Response | BPF |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Subcategory | Filter Misc |
| Lead Time | 70 Days |
咨询QQ
热线电话