所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 0 |
| MOQ | 1 |
| Voltage | 600V |
| Current Rating | 30A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm) |
| Termination Style | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class R |
| Standard Package | 1 |
| Number of Circuits | 3 |
| Other Names | LFR60030-3PID |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Brand | Littelfuse |
| Fuse Size / Group | Class R |
咨询QQ
热线电话