所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP SMD |
| Circuit Arrangement | 2 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC|DC |
| Maximum Output Current | 0.13 A |
| Maximum Output Voltage | 250 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.45 V |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 250 V |
| Load Current Rating | 0.13 A |
| Contact Form | 2 Form A (DPST-NO) |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Package Width | 6.81(Max) |
| PCB | 8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Voltage | 250 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | PDIP SMD |
| Standard Package Name | PDIP SMD |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 9.91(Max) |
| Pin Count | 8 |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) |
| Package Height | 3.81(Max) |
| Maximum Output Current | 0.13 |
| Maximum Input Voltage | 1.45 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 2000 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 120mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 250 V |
| Termination Style | PC Pin |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| On-State Resistance | 15 Ohm |
| Circuit | DPST (2 Form A) |
| Voltage - Input | 1.26VDC |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 50 mA |
| Load Voltage Max | :250V |
| On State Resistance Max | :20ohm |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| Isolation Voltage | :5.3kV |
| Forward Current If | :10mA |
| Relay Terminals | :Through Hole |
| Weight (kg) | 0.002 |
| Tariff No. | 85364110 |
| Case | DIP8 |
| Relay type | solid state |
| Operating current max | 120mA |
| Multiplicity | 1 |
| Contacts configuration | SPST x2 |
| Release time | 0.7µs |
| Gross weight | 1 g |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Operate time | 1.4µs |
| On-state resistance | 15Ω |
| Relay variant | 1-phase |
| Control current max | 1mA |
| Output configuration | see |
| Relay series | LH |
| Collective package [pcs] | 50 |
| Switched voltage | max 250V AC |
| spg | 50 |
咨询QQ
热线电话