所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP SMD |
| Circuit Arrangement | 2 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC|DC |
| Maximum Output Current | 0.2 A |
| Maximum Output Voltage | 200 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.45 V |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 200 V |
| Load Current Rating | 0.2 A |
| Contact Form | 2 Form A (DPST-NO) |
| Package / Case | SMD-8 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Termination Style | Solder Pad |
| Package Width | 6.81(Max) |
| PCB | 8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Voltage | 200 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | PDIP SMD |
| Standard Package Name | PDIP SMD |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 9.91(Max) |
| Pin Count | 8 |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) |
| Package Height | 3.81(Max) |
| Maximum Output Current | 0.2 |
| Maximum Input Voltage | 1.45 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Automotive | NO |
| Matchcode | LH1522AACTR |
| P(tot)max | 600mW |
| Norm.open(A) | Y |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 16 weeks |
| MOQ | 1000 |
| Turn-on time | 1.0ms |
| Turn-off time | 0.7ms |
| Channels | 2 |
| Forward volt.ty | 1.26V |
| max.oper.temp. | 85°C |
| Leadfree Defini | 4 |
| Package1 | SMD-8 |
| Iso.voltage | 5300Vrms |
| VDE | YY/N |
| min.oper.temp. | -40°C |
| Norm.close(B) | N |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 120mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 200 V |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| On-State Resistance | 10 Ohm |
| Circuit | DPST (2 Form A) |
| Voltage - Input | 1.26VDC |
| Package/Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 50 mA |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | PDIP SMD |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Input Voltage | 1.45 V |
| Output Voltage (Max) | 200 V |
| Isolation Voltage | 5300 V |
| Output Current | 200 mA |
| Rad Hardened | No |
咨询QQ
热线电话