所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Circuit Arrangement | 2 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Output Type | AC|DC |
| Maximum Output Current | 0.2 A |
| Maximum Output Voltage | 200 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.45 V |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Load Voltage Rating | 200 V |
| Load Current Rating | 0.2 A |
| Contact Form | 2 Form A (DPST-NO) |
| Package / Case | PDIP-8 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 2000 |
| Termination Style | Solder Pin |
| Package Width | 6.81(Max) |
| PCB | 8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Voltage | 200 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Length | 9.91(Max) |
| Pin Count | 8 |
| I/O Isolation Voltage | 5300(RMS) |
| Package Height | 3.81(Max) |
| Maximum Output Current | 0.2 |
| Maximum Input Voltage | 1.45 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 2000 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 120mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 200 V |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| On-State Resistance | 10 Ohm |
| Circuit | DPST (2 Form A) |
| Voltage - Input | 1.26VDC |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Depth | 6.81mm |
| Height | 3.81mm |
| Length | 9.91mm |
| Maximum Control Voltage | 1.45 V |
| Maximum Load Current | 0.2 A |
| Maximum Load Voltage | 200 V |
| Input Current | 50 mA |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | PDIP |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Input Voltage (Max) | 1.45 V |
| Output Voltage (Max) | 200 V |
| Input Current (Max) | 50 mA |
| Isolation Voltage | 5300 V |
| Output Current | 200 mA |
| Rad Hardened | No |
| Input Voltage | 1.45 V |
| DELETED | Compliant |
| Load Voltage Max | :200V |
| On State Resistance Max | :15ohm |
| Contact Configuration | :SPST-NO |
| Forward Current If | :1mA |
| Relay Terminals | :Through Hole |
| Approval Bodies | :BABT, BSI, CSA, EN, FIMKO, VDE |
| Approval Category | :UL Recognised |
| Control Current Voltage | :1.26V |
| Control Voltage DC Max | :1.45V |
| Control Voltage DC Min | :1.15V |
| Control Voltage Type | :DC |
| External Depth | :6.4mm |
| External Length / Height | :3.55mm |
| External Width | :9.77mm |
| Lead Spacing | :2.54mm |
| Load Current @ Temp Max | :50mA |
| Load Current Max | :2.0mA |
| Load Current Min | :0.2mA |
| Load Current RMS Max | :120mA |
| Load Voltage Range | :200V |
| No. of Pins | :8 |
| Off State Resistance Min | :5000Gohm |
| Operating Temperature Max | :85°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| RMS Load Voltage Max | :200V |
| Row Pitch | :7.62mm |
| Series | :LH1522 |
| Terminal Type | :Through Hole |
| Termination Method | :Through Hole |
| Turn Off Time | :2.0ms |
| Turn On Time | :2.0ms |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话