所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package / Case | SMD-6 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Product Type | PCB Mount |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Automotive | NO |
| Matchcode | LH1525ACDTR |
| P(tot)max | 550mW |
| Norm.open(A) | Y |
| Package | SMD |
| Unit Pack | 1000 |
| Standard Leadtime | 7 weeks |
| MOQ | 1000 |
| Turn-on time | 1.0ms |
| Turn-off time | 0.2ms |
| Channels | 1 |
| Forward volt.ty | 1.15V |
| max.oper.temp. | 85°C |
| Leadfree Defini | 4 |
| Package1 | SOP-8 |
| Iso.voltage | 1500Vrms |
| VDE | NY/N |
| min.oper.temp. | -40°C |
| Norm.close(B) | N |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Current | 270mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 400 V |
| Termination Style | Gull Wing |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Output Type | AC, DC |
| On-State Resistance | 36 Ohm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Package/Case | 8-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话