所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Package Type | BGA |
| Packaging | Tray |
| Pin Count | 256 |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Screening Level | Industrial |
| Programmable | No |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.71 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 1.89 V |
| Family | LH7A400 |
| Processing Unit | Microprocessor |
咨询QQ
热线电话