所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Reed Relays |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Coil Voltage | 5 VDC |
| Factory Pack Quantity | 16 |
| Coil Current | 25mA |
| Turn On Voltage (Max) | 3.5 VDC |
| Features | Sealed - Fully |
| Coil Type | Non Latching |
| Turn Off Voltage (Min) | 0.75 VDC |
| Coil Power | 125 mW |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | Reed |
| Termination Style | PC Pin |
| Switching Voltage | 1000VAC, 1000VDC - Max |
| Release Time | 0.1ms |
| Packaging | Tube |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operate Time | 1.1ms |
| Contact Rating (Current) | 1A |
| Standard Package | 16 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 200 Ohms |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话