所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Label |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Labels, Self Adhesive |
| Material | GMY6 Self-Laminating Polyester |
| Color | White |
| Width | 0.5 in |
| Family | Laser/Ink Jet Self-Laminating Labels |
| Features | White print-on areaÿ |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| EU RoHS | Compliant |
| Label Size | 0.5" x 1.5" x 0.5" (12.7mm x 38.1mm x 12.7mm) |
| Label Type | Self Laminating |
| For Use With/Related Products | Laser Printers and 8-6 AWG THHN Cable |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1.500 lbs |
| Marker Type | :Self Laminating |
| Marker Dimensions | :12.7mm x 38.1mm |
| Marker Material | :Polyester |
| Legend | :Blank (No Legend) |
| Legend Color | :Transparent |
| Marker Color | :White |
| Accessory Type | :Label |
| Height | :38.1mm |
| Weight (kg) | 0.735 |
| Tariff No. | 00000000 |
咨询QQ
热线电话