所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Switching |
| Input Voltage | 85 to 264 V |
| Output Voltage | 15|15 V |
| Maximum Current Rating | 0.8(Typ) A |
| Maximum Output Current | 5(Typ)|5(Typ) A |
| Number of Outputs | 2 |
| Maximum Output Power | 280 W |
| Efficiency | 83(Min) % |
| Input Frequency | 47 to 63 Hz |
| Operating Temperature | -40 to 71 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Approvals | CE, cCSAus, TUV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Voltage - Output 2 | 15V |
| Size / Dimension | 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm) |
| Power (Watts) | 150W |
| Current - Output (Max) | 5A, 5A |
| Power (Watts) - Max | 150W |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Isolation | 4kV (4000V) |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话