所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Operating Temperature | 0 to 70 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package Name | PDIP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Package Height | 5.08(Max) - 0.51(Min) |
| Mounting | Through Hole |
| Packaging | Rail |
| PCB | 8 |
| Package Width | 6.6(Max) |
| Supplier Package | PDIP |
| Package Length | 10.16(Max) |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Applications | NTSC, PAL |
| Type | Synchronous Separator |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Series | LM1881 |
| RoHS | No |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Output Synch Type | :Composite, Vertical |
| Supply Voltage Min | :5V |
| Supply Voltage Max | :12V |
| TV / Video Case Style | :DIP |
| No. of Pins | :8 |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Base Number | :1881 |
| Device Marking | :LM1881N |
| IC Generic Number | :1881 |
| IC Temperature Range | :Commercial |
| Logic Function Number | :1881 |
| No. of Amplifiers | :1 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +70°C |
| Supply Current | :5.5mA |
| Supply Voltage Range | :5V to 12V |
| Video Signal Filter | :NTSC, PAL, SECAM |
| Weight (kg) | 0.005 |
| Tariff No. | 85235290 |
咨询QQ
热线电话