所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8CDIP |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Output Type | Open Collector |
| Typical Response Time | 5(Max) us |
| Typical Voltage Gain | 93.98(Min) dB |
| Mounting | Through Hole |
| Minimum Single Supply Voltage | 2 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 36 V |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1 V |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±18 V |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -55 to 125 |
| DSCC # | |
| Package | Pins | CDIP (NAB) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 40 | TUBE |
| Functional Diagram | |
| Input Bias Current (+/-) | 100 |
| OPA: GBW | |
| HiRel | Y |
| tRESP Low - to - High | 0.7 |
| Package Group | CDIP TO-99 |
| Number of Channels | 2 |
| Reference Design | |
| Rail-to-Rail | Out |
| Operating Temperature Range | -55 to 125 |
| Datasheet | SNOSAM2C |
| Iq per channel | 0.5 |
| Special Features | |
| Vos (Offset Voltage @ 25C) | 5 |
| Rating | Military |
| TI Design | |
| VICR | 0 |
| Vs | 36 |
咨询QQ
热线电话