所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Primary Input Voltage | :20V |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage | :18V |
| Output Current | :1A |
| Voltage Regulator Case Style | :SOT-23 |
| No. of Pins | :6 |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :125°C |
| MSL | :MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Adjustable Output Voltage Min | :0.8V |
| Base Number | :2734 |
| Frequency | :550kHz |
| Operating Temperature Range | :-40°C to +125°C |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Switch Output Current Isw Max | :2.5A |
| Termination Type | :SMD |
| Voltage Regulator Type | :Step Down (Buck) |
| Weight (kg) | 0.000033 |
| Tariff No. | 85423190 |
咨询QQ
热线电话