所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 14uSMD |
| Operating Supply Voltage | 2.7 to 5.5 V |
| Number of Segments | 4 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3|5 |
| Standard Package Name | BGA |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -30 |
| Package Height | 0.41(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| PCB | 14 |
| Package Width | 2.1 |
| Supplier Package | DSBGA |
| Package Length | 2.4 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 14 |
| Lead Shape | Ball |
| Number of Outputs | 4 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 14-DSBGA |
| Voltage - Output | 3.8V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Backlight |
| Package / Case | 14-WFBGA, DSBGA |
| Frequency | 325kHz ~ 675kHz |
| Other Names | LM2794TLTR |
| Topology | PWM, Switched Capacitor (Charge Pump) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话