所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LLP EP |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 4500 |
| Number of Outputs | 4 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 4,500 |
| Supplier Device Package | 14-WSON (4x3) |
| Voltage - Output | 2.5 V ~ 3.9 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Backlight, General Purpose |
| Frequency | 525kHz ~ 975kHz |
| Topology | PWM, Switched Capacitor (Charge Pump) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话