所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-8 Narrow |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 95 |
| Life | Obsolete |
| Number of Outputs | 1 |
| Type - Secondary | White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 95 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Output | 40V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Constant Current | Yes |
| Voltage - Supply | 6 V ~ 42 V |
| Type - Primary | Automotive, General Purpose |
| Frequency | 1MHz |
| Topology | PWM, Step-Down (Buck) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话