所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Packaging | Tube |
| Series | LM98714 |
| Factory Pack Quantity | 38 |
| Number of ADCs | 1 |
| Mounting | Surface Mount |
| Sampling Rate | 45000 |
| Maximum Input Voltage Range | 2.3Vp-p(Typ) |
| Package Width | 6.2(Max) |
| PCB | 48 |
| Type | CCD/CIS |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Number of Channels per Chip | 3 |
| Typical Supply Current | 0.05|12(Max)|64|97 |
| Minimum Operating Temperature | 0 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Interface Type | Serial |
| Package Length | 12.6(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 48 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Resolution | 16 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 16 |
| Voltage - Supply, Analog | 3 V ~ 3.6 V |
| Voltage - Supply, Digital | 3 V ~ 3.6 V |
| Standard Package | 38 |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Power (Watts) | 700mW |
| Number of Channels | 3 |
| Package/Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话