所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48TSSOP |
| Number of Channels per Chip | 3 |
| Number of ADCs | 1 |
| Interface Type | Serial |
| Resolution | 16 Bit |
| Sampling Rate | 45000 ksps |
| Power Supply Type | Analog|Digital |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Typical Supply Current | 0.05|12(Max)|64|97 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Dimensions | 12.5 x 6.1 x 0.9mm |
| Height | 0.9mm |
| Length | 12.5mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature | +70 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 V |
| Minimum Operating Temperature | 0 °C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package Type | TSSOP |
| Pin Count | 48 |
| Width | 6.1mm |
| rohs | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Conversion Rate | 45 MSPs |
| Input Type | Single-Ended |
| Maximum Power Dissipation | 505 mW |
| Series | LM98714 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Number of Channels | 3 Channel |
| Package / Case | TSSOP-48 |
| Factory Pack Quantity | 38 |
| SNR | - 74 dBm |
| Number of Converters | 1 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Replaced By | |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | TSSOP (DGG) | 48 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 38 | TUBE |
| Rating | Catalog |
| Functional Diagram | |
| Operating Temperature Range | 0 to 70 |
| Package Group | TSSOP |
| Supply Voltage(s) | 3.3 |
| Datasheet | SNAS254A |
| Gain | 17.9 |
| Pd | 75 |
| Special Function | |
| Samples/Sec | 45 |
| HiRel | |
| Output Data Format | |
| Analog Supply Voltage | 3.3 V |
| Type | CCD/CIS AFE |
| SNR - Signal to Noise Ratio | 74 dB |
| Product | Analog Front Ends |
| Brand | Texas Instruments |
| Input Voltage | 3.3 V |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Architecture | CDS |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Digital Supply Voltage | 3.3 V |
| Pd - Power Dissipation | 505 mW |
咨询QQ
热线电话