所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Operating Temperature | -25 to 125 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Function | Tone Decoder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Includes | Low Supply Current Drain, Noise Rejected, Out-of-Band Signals |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 9 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Power (Watts) | 500mW |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -25 to 100 |
| Package | Pins | SOIC (D) | 8 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 2500 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | fbd_snosby1b.gif |
| Technology Family | |
| tpd @ Nom Voltage | |
| Bits | |
| Input Level | |
| HiRel | |
| Package Group | PDIP SOIC |
| Reference Design | |
| VCC | |
| Operating Temperature Range | -25 to 100 |
| Datasheet | SNOSBY1B |
| Output Level | |
| F @ Nom Voltage | |
| ICC @ Nom Voltage | |
| Rating | Catalog |
| Output Drive (IOL/IOH) | |
| TI Design | |
| Voltage | |
| 功能 | Tone Decoder |
| 电路数量 | 1 |
| 供应商器件封装 | 8-SOIC |
| 操作温度 | -25°C ~ 100°C |
| 电压 - 电源 | 2 V ~ 9 V |
| 封装/外壳 | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 功率 (W) | 500mW |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Supply Current | 12 mA |
| Product | Tone Decoders |
| Series | LMC567 |
| Brand | Texas Instruments |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话