所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
| Packaging | Tray |
| Applications | SDTV/HDTV |
| Standard Package | 160 |
| Type | Descrambler/Deserializer |
| Package/Case | 64-TQFP |
| Input Type | CMOS, Digital Logic, PLL, SDI |
| Output Type | Deserialiser |
| rohs | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2.375 V to 2.625 V |
| Number of Outputs | 20 |
| Number of Inputs | 1 |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Series | LMH0031 |
| Data Rate | 1.485 Gbit/s |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.45 V |
| Package / Case | TQFP-64 |
| Factory Pack Quantity | 160 |
| Supply Voltage - Min | 3.15 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Package Type | TQFP |
| Operating Temperature (Max) | 70C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| Rad Hardened | No |
| SERDES Function | :Deserializer |
| IC Input Type | :LVCMOS |
| IC Output Type | :LVCMOS |
| Driver Case Style | :TQFP |
| No. of Pins | :64 |
| Supply Voltage Min | :3.15V |
| Supply Voltage Max | :3.45V |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Status | ACTIVE |
| Replaced By | |
| Temp (oC) | 0 to 70 |
| Package | Pins | TQFP (PAG) | 64 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 160 |
| Function | Deserializer |
| TI Design | |
| New Flag | |
| Functional Diagram | fbd_snls218a.gif |
| Power Down | |
| Package Group | TQFP |
| Datasheet | SNLS218A |
| Power Consumption | 705 |
| Supply Voltage | 2.5 3.3 |
| Reference Design | |
| Max Data Rate | 1485 |
| Control Interface | Pin/I2C |
咨询QQ
热线电话