所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16LLP EP |
| Operating Temperature | 0 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-LLP-EP (4x4) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Data Transport |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Interface | Serial |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | LMH0044SQE/NOPBCT |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Product | Cable Equalizers |
| Series | LMH0044 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Data Rate | 125 Mbps |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 63 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | 0 to 85 |
| Package | Pins | WQFN (RUM) | 16 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 250 | SMALL T&R |
| Function | Equalizer |
| TI Design | |
| New Flag | |
| Functional Diagram | fbd_snls216e.gif |
| Power Down | |
| Operating Temperature Range | 0 to 85 |
| Package Group | WQFN |
| Datasheet | SNLS216E |
| Power Consumption | 210 |
| Supply Voltage | 3.3 |
| Reference Design | |
| Max Data Rate | 1485 |
| Control Interface | Pin |
| 供应商器件封装 | 16-LLP-EP (4x4) |
| 电压 - 电源 | 3.135 V ~ 3.465 V |
| 接口 | Serial |
| 封装/外壳 | 16-WQFN Exposed Pad |
| 应用 | Data Transport |
| 装配类型 | Surface Mount |
| Operating Supply Current | 63 mA |
| Brand | Texas Instruments |
咨询QQ
热线电话