所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Data Rate | 0.23 Mbps |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Supply Current | 7 mA |
| Operating Temperature Range | + 70 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SOIC-16 Narrow |
| Packaging | Tube |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Number of Receivers | 2 |
| Series | LMS202E |
| Factory Pack Quantity | 48 |
| Protocol | RS232 |
| Mounting Type | * |
| Standard Package | 48 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Supplier Device Package | * |
| Receiver Hysteresis | 600mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type | Transceiver |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话