所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 5SC-70 |
| Type | Voltage Detector |
| Number of Supervisors | 1 |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.85 V |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.15 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 7 V |
| Watchdog Timer | No |
| Maximum Supply Current | 200 uA |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | No |
| Product | Analog Comparators |
| Number of Channels | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Supply Voltage - Max | 7 V |
| Supply Voltage - Min | 0.8 V |
| Response Time | 70 us |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | SC-70 |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Typical Reset Threshold Voltage | 3 |
| Output Driver | Active Low/Open Drain |
| Package Width | 1.4(Max) |
| PCB | 5 |
| Screening Level | Extended |
| Minimum Reset Threshold Voltage | 2.85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SC-70 |
| Standard Package Name | SOT-323 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Programmability | No |
| Maximum Reset Threshold Voltage | 3.15 |
| Monitored Voltage | 3 |
| Package Length | 2.15(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1 |
| Pin Count | 5 |
| Manual Reset | No |
| Package Height | 1(Max) |
| Maximum Supply Current | 200 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 7 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Reset | Active Low |
| Voltage - Threshold | 3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Other Names | LMS33460MGTR |
| Package/Case | 6-TSSOP (5 Lead), SC-88A, SOT-353 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Series | LMS33460 |
| Status | NRND |
| Replaced By | LMS33460MG/NOPB |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | SC70 (DCK) | 5 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 1000 | LARGE T&R |
| Threshold Voltage 1 | 3 |
| VCC | 0.8 |
| TI Design | Y |
| Functional Diagram | |
| Reference Design | Y |
| Package Group | SC70 |
| Datasheet | SNVS158D |
| Output Driver Type / Reset Output | Active-low Open-drain |
| Time Delay | 0 |
| Special Features | |
| HiRel | |
| # of supplies monitored | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Brand | Texas Instruments |
| Supply Type | Single |
| Height | 0.9 mm |
| Length | 2 mm |
| Shutdown | No Shutdown |
咨询QQ
热线电话