所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 12uSMD |
| Type | Analog Switch |
| Maximum On Resistance | 0.5@2.7V Ohm |
| Maximum Turn-Off Time | 40@2.7V ns |
| Maximum Turn-On Time | 60@2.7V ns |
| Switch Architecture | SPDT |
| Chip Enable Signals | Yes |
| Configuration | Dual SPDT |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.8 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Switch Configuration | SPDT |
| On Resistance (Max) | 0.5 Ohms at 2.7 V |
| On Time (Max) | 60 ns at 2.7 V |
| Off Time (Max) | 40 ns at 2.7 V |
| Operating Supply Voltage | 3 V, 5 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | uSMD |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Supply Current | 0.000005 mA at 3 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.8 V |
| Polarity | Non-Inverting |
| Typical Single Supply Voltage | 3|5 |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 1.59 |
| PCB | 12 |
| Maximum On Resistance | 0.5@2.7V |
| Maximum Turn-Off Time | 40@2.7V |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Supply Type | Single |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | uSMD |
| Standard Package Name | BGA |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum Single Supply Voltage | 5.5 |
| Number of Inputs per Chip | 2 |
| Package Length | 2.33 |
| Pin Count | 12 |
| Number of Outputs per Chip | 4 |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.8 |
| Package Height | 0.36 |
| Maximum Turn-On Time | 60@2.7V |
| Lead Shape | Ball |
| Function | Switch |
| Circuit | 2 x SPDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 12-DSBGA |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 5nA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 3,000 |
| Package/Case | 12-WFBGA, DSBGA |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | LMS4684 |
| Status | ACTIVE |
| Temp (oC) | -40 to 85 |
| Package | Pins | DSBGA (YZR) | 12 |
| Device Marking | View |
| Package QTY | Carrier | 3000 | LARGE T&R |
| Functional Diagram | |
| Technology Family | |
| Mux Configuration | |
| HiRel | |
| Package Group | DSBGA WSON |
| Reference Design | Y |
| Additional Features | |
| VCC | 5.5 |
| Operating Temperature Range | -40 to 85 |
| Datasheet | SNOSAL0C |
| Schmitt Trigger | |
| Rating | Catalog |
| TI Design | Y |
| Ron | |
| Crosstalk | |
| Channels | |
| Bandwidth | |
| Supply Type | Single Supply |
| On Time - Max | 60 ns |
| On Resistance - Max | 500 mOhms, 800 mOhms |
| Switch Continuous Current | 400 mA |
| Brand | Texas Instruments |
| Number of Switches | 2 Switch |
| Switch Voltage - Max | 3.3 V |
| Off Time - Max | 40 ns |
| Length | 2.33 mm |
| Height | 0.36 mm |
咨询QQ
热线电话