所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6LLP EP |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| RoHS | No |
| Packaging | Reel |
| Series | LMV225 |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Standard Package Name | LLP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 0.8(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| PCB | 6 |
| Package Width | 2.5 |
| Supplier Package | LLP EP |
| Package Length | 2.2 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Pin Count | 6 |
| Lead Shape | No Lead |
| Accuracy | 1dB |
| RF Type | Cellular, CDMA, CDMA2000, EDGE, GSM, GPRS, TDMA, W-CDMA |
| Input Range | -30dBm ~ 0dBm |
| Current - Supply | 8mA |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5 V |
| Frequency | 450MHz ~ 2GHz |
| Other Names | LMV225SDTR |
| Package/Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| 电压 - 电源 | 2.7 V ~ 5 V |
| 输入范围 | -30dBm ~ 0dBm |
| 频率 | 450MHz ~ 2GHz |
| 频率类型 | Cellular, CDMA, CDMA2000, EDGE, GSM, GPRS, TDMA, W-CDMA |
| 电流 - 电源 | 8mA |
| 精度 | 1dB |
咨询QQ
热线电话