Panasonic Electronic Components - Semiconductor Products
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 2.2V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Lens Style/Size | Square with Flat Top, 5mm |
| Color | Red |
| Millicandela Rating | 0.4mcd |
| Packaging | Bulk |
| Wavelength - Peak | 700nm |
| Standard Package | 100 |
| Current - Test | 20mA |
| Height | 9.00mm |
| Other Names | P621 |
| Package/Case | Radial |
咨询QQ
热线电话