所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 5.334 mm |
| Product Category | Current Sense Resistors - Through Hole |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 175 C |
| Series | LOB |
| Termination Style | Axial |
| Resistance | 10 mOhms |
| Tolerance | 1 % |
| Case Length | 14.224 mm |
| Power Rating | 3 W |
| Type | Low Resistance Metal Element Resistor |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话