所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Mounting Hardware |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Card Ejectors |
| Material | Nylon |
| Mounting Hole Size | 2 mm, 2.4 mm |
| Length | 28.6 mm |
| Thickness | 7.9 mm |
| Color | Black |
| Packaging | Bulk |
| Accessory Type | PCB Card Ejector |
| For Use With/Related Products | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Standard Package | 100 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话