所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Maximum Supply Current | 550 uA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | LLP EP |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Reel |
| Power Dissipation | 1760 mW |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Typical Operating Supply Voltage | 2.5|3.3|5 |
| Standard Package Name | QFN |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Package Height | 0.75(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Maximum Power Dissipation | 1760 |
| Maximum Supply Current | 550 |
| PCB | 24 |
| Number of Segments | 8 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 4.15(Max) |
| Supplier Package | WQFN EP |
| Package Length | 4.15(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Low Level Output Current | 25000(Typ) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.3 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Outputs | 8 |
| Type - Secondary | Color, RGB, White LED |
| Internal Driver | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 24-LLP-EP (4x4) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Type - Primary | Flash/Torch |
| Frequency | 400kHz |
| Other Names | LP3944ISQTR |
| Topology | Low Side, PWM |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话